Wyszukaj

LUG Light Factory

Nagrody dla LUG za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

27 lutego 2015

Nagrody dla LUG za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. otrzymała dwie nagrody w zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014 roku.

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu firmie LUG nagrody głównej w Kategorii Producenci Sprzętu za wykonanie projektu i dostarczenie rozwiązań oświetleniowych do Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Komisja Konkursowa podkreśliła wyjątkowy a zarazem funkcjonalny charakter oświetlenia zastosowanego w obiekcie. Do oświetlenia ECM firma LUG użyła specjalnie dopasowanych dla potrzeb projektu nowoczesnych opraw oświetleniowych w technologii LED.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją filmową nagrodzonego projektu:


W Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014, firma LUG otrzymała również pierwszą nagrodę za uzyskanie bardzo dobrych efektów oświetleniowych i estetycznych na terenie Zintegrowanego Centrum Komunikacji w Poznaniu. Na potrzeby projektu, firma LUG dostarczyła nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne do oświetlenia peronów dworca Poznań Główny oraz przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych rozwiązań odbędzie się 25 marca podczas specjalnej gali przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015.