Wyszukaj

LUG Light Factory

Oprawy LUG w finale Dobrego Wzoru

17 sierpnia 2015

Oprawy LUG w finale Dobrego Wzoru

 

Najwyższej klasy design opraw oświetleniowych zaprojektowanych przez zespół specjalistów LUG Light Factory został po raz kolejny doceniony przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Oprawy URBANO LED oraz POWERLUG LED zakwalifikowały się do finału Dobrego Wzoru, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP) konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Powołana przez IWP komisja ekspertów wybrała 100 produktów i usług, które stanowią reprezentację najlepszego designu na polskim runku. Produkty te zostaną zaprezentowane podczas finałowej wystawy Dobry Wzór 2015. Wystawa, oceniana przez środowisku projektantów i przedsiębiorców jako najlepsze tego typu wydarzenie w Polsce, odbędzie się w dniach 22 października – 29 listopada 2015 w Warszawie.

Dobry Wzór 2015 to kolejna z rzędu edycja konkursu Dobry Wzór, w którym wyróżnione zostały oprawy LUG Light Factory. W poprzednich latach były to m.in. HB886, NOUVO LED, TINO LED czy ARCHEO.

HB886NUOVO LEDTINO LEDARCHEOFinaliściLUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem opraw oświetleniowych. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.