Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG&YOUCreate

11 marca 2016

Konkurs #LUG&YOUCreate
by LUG Light Factory

#LUG&YOUCreate

O co chodzi?

Chcielibyśmy abyś podzielił się z nami swoją wyobraźnią i kreatywnością. Naszkicuj oprawę oświetleniową, którą chciałbyś zobaczyć w swoim domu, biurze czy ulubionym sklepie. Zainspiruj nas i innych swoją wizją. W zamian oferujemy dobrą zabawę i bardzo atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział?

Do przygotowania szkicu możesz użyć dowolnego programu graficznego lub, jeśli wolisz, kartki i ołówka. Swój szkic zapisz lub sfotografuj i umieść na swoim profilu na Facebooku, Twitterze i/lub Instagramie z tagiem #LUG&YOUCreate Nie musisz niczego do nas wysyłać. Sami znajdziemy twój szkic. Jednak jeśli wolisz zgłosić swój szkic przez email, wyślij go na adres: marketing@lug.com.pl w temacie wpisując #LUG&YOUCreate.

Pokaż swoją kreatywność, naszkicuj oprawę, wygraj cenne nagrody!

Do zabawy możesz też dołączyć na naszym stoisku podczas targów light and building 2016 (Hala 4.2 stoisko D50), gdzie do twojej dyspozycji będzie zarówno tablet graficzny jak i szkicownik!

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w #LUG&YOUCreate!

Z uwagi na duże zainteresowanie naszym konkursem i liczne prośby o przedłużenie jego trwania, podjęliśmy decyzję o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń w #LUG&YOUCreate do 15 kwietnia 2016 r. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy już przesłali swoje zgłoszenia. Pragniemy jednocześnie poinformować, że mogą Państwo przesłać kolejne projekty, lub dopracować te, które już otrzymaliśmy.

Nagrody?

Nagroda I: Tablet kreatywny WACOM CINTIQ 13,3”
Nagroda II: Licencja Artlantis Studio
Nagroda III: Voucher na zakupy w e-sklepie Evermotion o wartości 200 EUR

What are the prizes?

 

Regulamin Konkursu #LUG&YOUCreate (PDF)

LUG&YOUCreate