Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG wybrał LED

12 sierpnia 2016

W związku z konsekwentną realizacją strategii rozwoju w kierunku nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii oświetleniowych LED, nasza firma będzie prowadzić sprzedaż opraw w technologii konwencjonalnej do wyczerpania zapasów magazynowych.

Realizacja przyszłych zamówień i projektów na oprawach konwencjonalnych w dalszym ciągu będzie możliwa do momentu całkowitego wycofania tych produktów z oferty firmy. Zamówienia złożone po wycofaniu produktów konwencjonalnych z oferty LUG będą mogły być realizowane po odpowiedniej analizie i potwierdzeniu dostępności komponentów u naszych dostawców. Przewidywany czas wycofania wszystkich produktów konwencjonalnych szacujemy na koniec roku 2016.

Jednocześnie informujemy, że całkowite wycofywanie rodzin opraw w technologii konwencjonalnej z oferty będzie miało charakter indywidualny i będzie poprzedzone wysłaniem odpowiednich komunikatów oraz usunięciem produktów ze strony internetowej, a do każdego produktu wycofywanego będzie przyporządkowany odpowiednik w technologii LED.

Po rozbudowie zielonogórskiej fabryki o część do produkcji komponentów i źródeł światła LED w 2013 r. i uruchomieniu nowoczesnego centrum badawczo-produkcyjnego w 2015 r., decyzja o stopniowym wycofywaniu z oferty firmy opraw w technologii konwencjonalnej to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju w kierunku nowoczesnych technologii oświetleniowych.

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z 25-letnim doświadczeniem. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

LUG wybrał LED