Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG wyłącznym partnerem oświetleniowym VI Kongresu Kolejowego

28 listopada 2016

W dniach 22-23 listopada 2016 r., odbył się w Gdańsku szósty już Kongres Kolejowy – największe spotkanie branży kolejowej w Polsce, które co roku gromadzi kilkuset specjalistów w jednym miejscu. Uczestnicy tegorocznego Kongresu rozmawiali o kolei jako jednej z głównych gałęzi krajowej gospodarki. Podczas wydarzenia poruszono tematy związane z innowacyjnością, bezpieczeństwem oraz zmianami jakie czekają polską kolei. 

Jako producent profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych dla infrastruktury kolejowej, wzięliśmy udział w Kongresie w charakterze wyłącznego partnera oświetleniowego. Podczas wydarzenia odbyliśmy z jego uczestnikami szereg interesujących rozmów na temat licznych korzyści płynących ze stosowania nowoczesnego oświetlenia LED na kolei. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy kilka przykładowych rozwiązań, w tym oprawę oświetleniową LUGTRAIN, która oświetla m.in.  perony Dworca Głównego w Krakowie oraz niedawno otwarte nowe stacje metra w Algierze.

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.