Wyszukaj

LUG Light Factory

Święta w LUG - Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową rozstrzygnięty!

20 grudnia 2017

Już tylko kilka dni dzieli nas od najpiękniejszych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. By dobrze je przeżyć warto pamiętać o tym, co jest najważniejsze – a tym bez wątpienia jest ciepła atmosfera. O taką zadbaliśmy również w naszej firmie organizując szereg atrakcji przedświątecznych.

Tradycyjnie, jak co roku zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci naszych pracowników na najpiękniejszą ozdobę choinkową.  Liczba zgłoszeń była rekordowa - 116 dzieci postanowiło przygotować pracę konkursową. Wybór tych najbardziej wyjątkowych był niezwykle trudny, ponieważ dekoracje były bardzo różnorodne, oryginalne, nie rzadko zaskakująco pomysłowe. Po długiej naradzie udało się jednak wyłonić zwycięzców w 4 kategoriach wiekowych.

Rozstrzygnięcie tej miłej rywalizacji  nastąpiło 09 grudnia 2017 na Sali Zabaw Arek. Zwycięzcy otrzymali nagrody specjalne, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

Aby umilić naszym malusińskim to spotkanie, odwiedził nas również Święty Mikołaj, który rozdawał dzieciom słodkości i chętnie pozował do wspólnych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w Konkursie i zapraszamy do kolejnych.