Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG LUBUSKIM LIDEREM BIZNESU I LIDEREM INNOWACJI 2018

25 września 2018

PODWÓJNY SUKCES: LUG LUBUSKIM LIDEREM BIZNESU I LIDEREM INNOWACJI 2018

Dnia 24 września w Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze odbyła się uroczysta gala, podczas której po raz dziesiąty wręczono statuetki najlepszym lubuskim przedsiębiorcom.

Ten prestiżowy konkurs organizowany przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową i Gazetę Lubuską cieszy się dużą popularnością, a jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw regionu. W tym roku o tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu ubiegało się 56 firm.  Z przyjemnością informujemy, że Grupa Kapitałowa LUG S.A. już drugi rok  z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii „ duże przedsiębiorstwa”.

Przy okazji uroczystej gali po raz piąty przyznano również statuetki dla Liderów Innowacji, wśród których zwyciężyła nasza firma.

Jest nam niezmiernie miło dzielić się tymi informacjami szczególnie, że mamy świadomość, iż zdobyte tytuły są wynikiem pracy wszystkich osób, które na co dzień angażują się w rozwój naszej firmy, za co jesteśmy wdzięczni i z dumą chwalimy się wspólnymi osiągnięciami. Statuetki odebrał Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG S.A. Ryszard Wtorkowski.

LUG LUBUSKIM LIDEREM BIZNESU I LIDEREM INNOWACJI 2018