Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG NAGRODZONY PRZEZ PAIH ZA AKTYWNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ

25 października 2018

Z radością informujemy, że nasza firma została wyróżniona przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu Nagrodą PAIH 2018 w kategorii Ekspansja Zagraniczna.

Podczas uroczystej Gali, w dniu 15 października 2018 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu uhonorowała najlepszych polskich eksporterów  i inwestorów zagranicznych tego roku. LUG Light Factory znalazła się wśród 9 polskich firm nagrodzonych w kategorii Ekspansja Zagraniczna. Nagroda jest uhonorowaniem aktywności naszej firmy na rynkach zagranicznych – w skład Grupy Kapitałowej LUG s.a. wchodzi już 6 spółek zagranicznych a działalność eksportowa stanowi ponad połowę naszego obrotu. PAIH zwróciła szczególną uwagę na ekspansję zagraniczną LUG  w Ameryce Południowej, zwłaszcza w Argentynie, gdzie już w najbliższy poniedziałek, 29 października, odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego zakładu produkcyjnego naszej firmy.

Cieszymy się, że nasza aktywność na rynkach zagranicznych cieszy się uznaniem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Równocześnie kontynuujemy naszą pracę nad dalszą ekspansją międzynarodową. Internacjonalizacja jest jednym z filarów przyjętych w 2017 r. Strategicznych Kierunków Rozwoju Grupy Kapitałowej LUG s.a., w ramach realizacji których, w roku 2021 aż 75% sprzedaży naszej firmy ma być generowana poprzez działalność międzynarodową.

LUG NAGRODZONY PRZEZ PAIH ZA AKTYWNOŚĆ MIĘDZYNARODOWĄ