Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2019

17 stycznia 2019

Już 17 stycznia 2019 r. odbędzie się piąta edycja organizowanego z inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej Dyplomatycznego Otwarcia Roku. Nasza firma weźmie udział w wydarzeniu w charakterze Partnera.

Organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą Dyplomatyczne Otwarcie Roku to doroczne wydarzenie gromadzące w jednym miejscu Ambasadorów akredytowanych w Polsce, czołowych polskich przedsiębiorców, polityków, ekspertów i dyplomatów. Spotkanie jest okazją do podsumowania  działalności międzynarodowej polskich firm i administracji w poprzednim roku oraz prezentacji planów w obszarze międzynarodowej współpracy gospodarczej realizowanej przez poszczególne instytucje, resorty i samorząd gospodarczy w roku kolejnym.

Omawiane w czasie Dyplomatycznego Otwarcia Roku zagadnienia są nam bardzo bliskie – jesteśmy polską firmą aktywną na około 70 rynkach na całym świecie a dalsza ekspansja zagraniczna jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju LUG na najbliższe lata. Ponadto, jako Partner wydarzenia zyskujemy możliwość prezentacji naszej firmy szerokiemu gronu przedstawicieli polskiego i zagranicznego sektora prywatnego i publicznego. Liczymy więc na wiele interesujących rozmów i okazji do wymiany doświadczeń w obszarze międzynarodowej aktywności gospodarczej.

Do zobaczenia na Dyplomatycznym Otwarciu Roku 2019!

LUG Partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2019