Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG partnerem X Kongresu Regionów

05 czerwca 2019

W dniach 11 – 12 czerwca we Wrocławiu już po raz dziesiąty odbędzie się Kongres Regionów pod hasłem: Więcej za mniej. Samorząd gotowy na nowe czasy. Jest to wydarzenie, które co roku gromadzi blisko tysiąc przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z przedstawicielami biznesu i organizacji pozarządowych. Celem Kongresu jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na tematy związane najistotniejszych kwestiami dla funkcjonowania miast, gmin, powiatów i województw.

Nasza firma jest partnerem zarówno całego wydarzenia, jak i wieczornej Gali, podczas której zostaną wręczone nagrody w rankingu „Newsweeka” dla Najlepszych Prezydentów Miast  oraz w rankingach magazynu „Forbes”: Miasta Przyjazne dla Biznesu, Najbardziej Innowacyjne Miasta w Polsce oraz Miasta Otwarte na Ludzi.

Podczas trwania Kongresu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w kilkudziesięciu prezentacjach plenarnych, wywiadach scenicznych, warsztatach i dyskusjach panelowych. 

Szczególnie zapraszamy Państwa do udziału w segmencie tematycznym: Środowisko (12/06/2019, godz. 09:00 – 10:40), podczas którego nasz przedstawiciel Tomasz Makarski (Dyrektor  ds. Marketingu w LUG Light Factory) w prezentacji: Placemaking a eko-technologie. Energia miasta zaczyna się od światła, przedstawi korzyści wynikające z zastosowania nowoczesnych technologii oświetleniowych, a następnie w towarzystwie prezydentów i burmistrzów miast zabierze głos w panelu dyskusyjnym dotyczącym środowiska (12/06/2019, godz. 10:45 – 11:35).

Zachęcamy do kontynuacji rozmów i wymiany doświadczeń podczas trwania całego Kongresu Regionów. Nasi przedstawiciele będą obecni w strefie CHILL ZONE oraz na stoisku firmowym LUG, gdzie chętnie zaprezentują Państwu nasze oprawy oświetleniowe m.in. oprawę AVENIDA – nagrodzoną w tym roku w prestiżowym międzynarodowym konkursie IF Design -, oprawę TRAFFIK LED oraz system zarządzania oświetleniem i rozwiązania klasy Smart City.

LUG partnerem X Kongresu Regionów