Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na międzynarodowych targach MULTIMODAL w Birmingham

14 czerwca 2019

W dniach 18 – 20 czerwca będziemy uczestniczyć w targach MULTIMODAL w Birmingham, które w ubiegłym roku zgromadziły blisko 9000 odwiedzających.

Jest to wydarzenie, podczas którego ponad 250 wystawców z całego świata zaprezentuje rozwiązania, których celem jest podniesienie wydajności procesów związanych z funkcjonowaniem wszystkich sektorów łańcucha dostaw, a co za tym idzie zwiększenie oszczędności kosztów z tym związanych. Targom będą towarzyszyć liczne seminaria, warsztaty, a także panele dyskusyjne, podczas których poruszone zostaną kwestie dobrych praktyk, trendów i wyzwań stojących przed przedsiębiorcami z różnych sektorów.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (3000, hala 4), gdzie wraz z naszym partnerem ILUX Lighting zaprezentujemy:

  • Oprawy oświetleniowe przemysłowe i infrastrukturalne m.in. oprawę AVENIDA – nagrodzoną w tym roku w prestiżowym międzynarodowym konkursie IF Design;
  • nasz autorski system zarządzania oświetleniem;
  • jak korzystać z oszczędnej technologii LED;
  • jak obniżyć koszty utrzymania infrastruktury oświetleniowej;
  • jak ograniczyć emisję CO2, poprawić bezpieczeństwo i wydajność dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom oświetleniowym.


Mamy nadzieję na liczne spotkania i konstruktywne dyskusje. Nasi eksperci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doradzą w kwestii najlepszych rozwiązań oświetleniowych smart.

LUG na międzynarodowych targach MULTIMODAL w Birmingham