Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG finalistą konkursu Emerging Europe Awards 2019

25 czerwca 2019

Nasza firma została nominowana do finału konkursu Emerging Europe Awards 2019 w kategorii Global Champion of the Year

Składające się z kilkunastu międzynarodowych ekspertów jury wyłoniło finalistów konkursu Emerging Europe Awards (EEA) 2019. Celem EEA jest wyróżnienie najlepszych firm, instytucji i samorządów z aż 23 państw w Europie. Nasza firma otrzymała nominację w kategorii Global Champion of the Year, w której nagrodzone zostaną firmy wykazujące się największymi osiągnięciami w obszarze internacjonalizacji w roku 2018.

LUG jest polską grupą kapitałową aktywną w 70 krajach na całym świecie. Firma prowadzi swoją międzynarodową działalność poprzez szeroką sieć zagranicznych spółek, biur i przedstawicielstw regionalnych. Dalsza internacjonalizacja jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju firmy na lata 2017-2021, którą Grupa LUG konsekwentnie realizuje każdego roku zwiększając swoją aktywność i obecność na rynkach zagranicznych. Rok 2018 był pod tym względem szczególny, przede wszystkim z uwagi na uroczyste otwarcie pierwszego zagranicznego zakładu produkcyjnego LUG w argentyńskiej Prowincji Misiones. W ubiegłym roku firma otworzyła również spółkę handlową w Turcji.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się już w najbliższy piątek, 28 czerwca w siedzibie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie.

LUG finalistą konkursu Emerging Europe Awards 2019