Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na Światowym Forum Ekonomicznym nt. Afryki 2019

04 września 2019

LUG bierze udział w Światowym Forum Ekonomicznym nt. Afryki odbywającym się w Kapsztadzie, RPA w dniach 4-6 września.

28. Światowe Forum Ekonomiczne nt. Afryki odbywające się w tym roku w Kapsztadzie od 4 do 6 września zgromadzi ponad 1,000 regionalnych i globalnych liderów polityki, biznesu, społeczeństwa i nauki. Uczestnicy wydarzenia będą poruszać tematy związane m.in. ze zrównoważonym rozwojem, ochroną środowiska i gotowością kontynentu na 4. rewolucję przemysłową.

„86 ze 100 najszybciej rozwijających się miast świata i blisko połowa z 40 najszybciej rozwijających się rynków wschodzących znajduje się w Afryce, więc jest to zdecydowanie interesujący dla nas region. Jesteśmy już obecni w Algierii, Maroko czy Egipcie na północy kontynentu i widzimy znaczący potencjał dla rozwoju w Afryce Subsaharyjskiej. Udział w Światowym Forum Ekonomicznym nt. Afryki w Kapsztadzie będzie dla nas dobrą okazją do interakcji z różnymi interesariuszami w regionie, nawiązania nowych relacji i wymiany pomysłów na temat kierunków rozwoju kontynentu” – skomentował Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Światowe Forum Ekonomiczne nt. Afryki 2019 to kolejne z cyklu wydarzeń Światowego Forum Ekonomicznego, w którym LUG weźmie udział jako członek tej organizacji. LUG dołączył do Światowego Forum Ekonomicznego, czołowej organizacji międzynarodowej promującej współpracę sektora publicznego i prywatnego, której celem jest poprawa stanu otaczającego nas świata, jako członek Forum w styczniu 2019.  Jako lider w obszarze projektowania i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, systemów zarządzania inteligentną infrastrukturą oświetleniową czy rozwiązań klasy smart city, LUG oferuje gotowe rozwiązania dla codziennych wyzwań współczesnego świata takich jak poprawa efektywności energetycznej, obniżenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery czy podnoszenie naszego bezpieczeństwa i komfortu.

 

LUG na Światowym Forum Ekonomicznym nt. Afryki 2019