Wyszukaj

LUG Light Factory

PURELIGHT LUG

05 czerwca 2020

Prezentujemy nową ofertę produktową - rodzinę opraw UV-C zapewniającą skuteczną sterylizację pomieszczeń. Rozwiązania PURELIGHT wykorzystują światło ultrafioletowe w celu zmniejszenia ryzyka dla zdrowia. Skuteczne usuwanie szkodliwych mikroorganizmów jest takie proste. Wystarczy użyć leczniczych właściwości światła w przestrzeni, która ma być sterylizowana. Promieniowanie UV-C to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza i powierzchni (ściany, blaty, przedmioty itp.). Jest również w stanie dotrzeć do różnych zakamarków, w postaci promieni odbitych i eliminuje do 99,9% bakterii i wirusów w pomieszczeniu. Udowodniona skuteczność długości fali 253,7 nm pozwala na skuteczny efekt dezynfekcji. Oprawy PURELIGHT znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa pracy nie tylko w placówkach medycznych, ale także w placówkach oświatowych i administracji publicznej. Nowe produkty są szeroko stosowane w transporcie publicznym, firmach usługowych i produkcji.

PURELIGHT FLOW

Projektując rozwiązania oparte na technologii UV-C, zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Stosowanie technologii UV-C wymaga dodatkowych środków ostrożności. Przygotowaliśmy produkty, które spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

  • Licznik czasu pracy - wskazuje, kiedy należy wymienić radiator
  • Czujnik ruchu - rozłączy oprawę, gdy tylko otworzą się drzwi w pomieszczeniu
  • Sterowanie SMART - wygodne zarządzanie oprawami za pomocą aplikacji mobilnej
  • Zdalne sterowanie - wygodne sterowanie oprawą bez konieczności przebywania w sterylizowanym pomieszczeniu

PURELIGHT LUG
DIRECT

 

PURELIGHT LUG
DIRECT OPTI

 

PURELIGHT LUG
FLOW

 

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową działającą w 70 krajach na całym świecie, która swoje 30 lat ciągłego rozwoju zawdzięcza przede wszystkim zdolności reagowania na potrzeby rynków wschodzących. W oparciu o branżowe „know-how”, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia, korzystając z doświadczenia naszego zespołu projektantów i inżynierów zatrudnionych w zakładach produkcyjnych w całej Europie, przedstawiamy nową ofertę produktową - rodzinę opraw UV-C zapewniającą doskonałe wyniki sterylizacji pomieszczeń. Ideą stworzenia nowej grupy produktów była ochrona zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Nasi specjaliści zaangażowani w powyższy projekt są gotowi doradzić w wyborze najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań oświetleniowych dla każdego rodzaju przestrzeni wymagającej sterylizacji.

PURELIGHT LUG