Wyszukaj

LUG Light Factory

PURELIGHT LUG FLOW

13 lipca 2020

Badania przeprowadzone przez Instytut Biotechnologii Rolno-Spożywczej im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Łodzi potwierdziły wysoką skuteczność rozwiązań do sterylizacji pomieszczeń opracowanych przez LUG LIGHT FACTORY.

Rodzina produktów PURELIGHT LUG wykorzystujących promieniowanie UV-C zapewnia doskonałe rezultaty w procesie sterylizacji pomieszczeń. Poszczególne produkty umożliwiają również dekontaminację powietrza niezależnie od tego, czy w pomieszczeniu aktualnie przebywają ludzie. Przykładem takiego rozwiązania jest lampa przepływowa PURELIGHT LUG FLOW, która dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza i bezpiecznej osłonie emitowanego światła UV-C, zapewnia możliwość stosowania jej w obecności osób w pomieszczeniach.

Wysoką skuteczność lampy PURELIGHT LUG FLOW w walce z mikroorganizmami potwierdziły badania przeprowadzone przez Instytut Biotechnologii Rolno-Spożywczej im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Łodzi. Opublikowane ostatnio wyniki badań jednoznacznie wskazują, że dzięki zastosowaniu lampy PURELIGHT LUG FLOW zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniu spada nawet o 99,9 %. W znacznym stopniu destrukcji ulegają również pleśnie i drożdże. Jest to jednoznaczne potwierdzenie efektywności naszych rozwiązań, które zdecydowanie podnoszą bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami badań laboratoryjnych:

"PURELIGHT LUG to nowa grupa produktów w ofercie LUG. Zaprojektowaliśmy ją w trosce o ochronę zdrowia i podniesienie bezpieczeństwa nie tylko w okresie pandemii, ale także w trakcie sezonu grypowego. Korzystanie z rozwiązań wykorzystujących technologię UV-C znacząco obniża ryzyko zachorowań związanych z obecnością szkodliwych mikroorganizmów w przestrzeniach, w których przebywamy. Jesteśmy dumni, że wyniki badań opraw PURELIGHT LUG potwierdzają wysoką skuteczność naszych rozwiązań"

– komentuje Ryszard Wtorkowski, Prezes LUG S.A.

PURELIGHT LUG
DIRECT

 

PURELIGHT LUG
DIRECT OPTI

 

PURELIGHT LUG
FLOW

 

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową działającą w 70 krajach na całym świecie, która swoje 30 lat ciągłego rozwoju zawdzięcza przede wszystkim zdolności reagowania na potrzeby rynków wschodzących. W oparciu o branżowe „know-how”, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia, korzystając z doświadczenia naszego zespołu projektantów i inżynierów zatrudnionych w zakładach produkcyjnych w całej Europie, przedstawiamy nową ofertę produktową - rodzinę opraw UV-C zapewniającą doskonałe wyniki sterylizacji pomieszczeń. Ideą stworzenia nowej grupy produktów była ochrona zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Nasi specjaliści zaangażowani w powyższy projekt są gotowi doradzić w wyborze najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań oświetleniowych dla każdego rodzaju przestrzeni wymagającej sterylizacji.

PURELIGHT LUG FLOW