Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG na Kongresie Oświetleniowym LED Polska 2015

04 września 2015

LUG na Kongresie Oświetleniowym LED Polska 2015

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska podczas Kongresu Oświetleniowego LED Polska, który odbędzie się w dniach 7-8 października w hotelu Sound Garden w Warszawie. 

Wizyta na naszym stoisku będzie świetną okazją do zapoznania się z bogatą ofertą produktów LED naszej firmy, w tym m.in. z oprawą oświetlenia ulicznego URBANO LED i naświetlaczem POWERLUG LED, nominowanymi do finałów tegorocznego konkursu Dobry Wzór. W czasie Kongresu będzie można również otrzymać nowy katalog produktów LUG Light Factory w technologii LED, którego premiera odbędzie się w połowie września br.

Ponadto, na stoisku chętnie udzielimy informacji na temat nowoczesnych rozwiązań LED m.in. dla infrastruktury drogowej, obiektów edukacyjnych oraz oferty audytów oświetleniowych i programu wsparcia dla architektów.

Do zobaczenia na Kongresie!

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych opraw oświetleniowych. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.