Wyszukaj

LUG Light Factory

Konferencja Idealny Dom i Wnętrze

18 września 2015

Już 30 września w Łodzi
Konferencja Idealny Dom i Wnętrze!

Zapraszamy do udziału w konferencji Idealny Dom i Wnętrze, która odbędzie już 30 września w hotelu Hilton w Łodzi.

Już 30 września w Sali Kinowej Hotelu Hilton w Łodzi zgromadzą się zainteresowani najnowszymi trendami i technologiami architekci i projektanci wnętrz. Podczas konferencji wystąpienie poprowadzi m.in. Główny Architekt LUG Light Factory, Paweł Kmiecik, który zapozna słuchaczy z kompleksowym programem współpracy firmy LUG z architektami i biurami projektowymi.

W czasie konferencji, do dyspozycji będzie również stoisko informacyjne, na którym chętnie odpowiemy na pytania uczestników i udzielimy informacji na temat firmy LUG i naszych produktów. Na stoisku dostępny będzie także nowy Katalog LED naszej firmy, w którym prezentujemy szeroką ofertę nowoczesnych opraw oświetleniowych marek LUG i LUGBOX.

Na konferencję można zarejestrować się poprzez link

 

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych opraw oświetleniowych. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.