Wyszukaj

LUG Light Factory

Nowy katalog LUG LED już dostępny!

26 października 2015

Katalog LUG LED 2015/2016

 

Rynek oświetleniowy na całym świecie przechodzi w ostatnim czasie prawdziwą rewolucję spowodowaną dynamicznym rozwojem technologii LED. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że LUG Light Factory jest nie tylko świadkiem, ale jednym z inicjatorów i aktywnym uczestnikiem tej rewolucji.

Jako dowód, oddajemy w Państwa ręce niniejszy katalog zawierający owoce naszej pełnej pasji pracy nad rozwiązaniami oświetleniowymi, łączącymi w sobie najnowsze zdobycze technologii LED, przemyślane wzornictwo i najwyższą jakość wykonania.

 

Czas publikacji katalogu nie jest przypadkowy. Trwający obecnie Międzynarodowy Rok Światła i Technologii Wykorzystujących Światło, to dla nas czas dalszego wzrostu zaangażowania w rozwój nowoczesnych technologii oświetleniowych. Jego zwieńczeniem będzie otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego połączonego z halą do produkcji nowoczesnej elektroniki, które jeszcze w tym roku rozpoczną produkcję komponentów LED dla produktów LUG Light Factory.

Nasza konsekwencja w realizacji strategii rozwoju w kierunku nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii, sprawia, że dziś jesteśmy gotowi zaspokoić rosnący na całym świecie popyt na oprawy oświetleniowe LED. To właśnie teraz, być może bardziej niż kiedykolwiek, aktualne jest motto naszej firmy: Your World, Our Light.