Wyszukaj

LUG Light Factory

TOP DESIGN award 2016

25 stycznia 2016

Oprawy LUG Light Factory finalistami TOP DESIGN award 2016

URBANO LED, POWERLUG LED i TINO LB LED zostały nominowane do nagrody głównej w konkursie TOP DESIGN award 2016, przyznawanej w ramach wydarzenia arena DESIGN

URBANO LED – nowoczesna oprawa oświetlenia ulicznego wraz z POWERLUG LED – multifunkcyjnym naświetlaczem na źródła światła LED oraz TINO LB LED – projektorem przeznaczonym do kreowania światła w obiektach handlu, kultury i sztuki – zostały wyróżnione za swoje wyjątkowe wzornictwo. Jury konkursu TOP DESIGN award 2016 pod przewodnictwem Bogumiły Jung, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, nominowało je do nagrody głównej w kategorii „Oświetlenie”.

Top Design URBANO LED TINO LB LED POWERLUG LED


Konkurs TOP DESIGN award 2016 odbywa się w ramach arena DESIGN, jedynego w Polsce wydarzenia,  które tworzy przestrzeń dla międzynarodowych spotkań biznesowych producentów i projektantów. Arena DESIGN to zarazem forum dla najnowszych trendów w dziedzinie designu. Jury konkursowe, tworzone przez specjalistów z dziedziny designu i wzornictwa, brało pod uwagę innowacyjność produktów, zastosowane do ich wytworzenia materiały, ergonomiczne rozwiązania, a także wpływ na środowisko naturalne. URBANO LED, POWERLUG LED I TINO LB LED w najwyższym stopniu spełniły te kryteria, jak również wzbudziły zainteresowanie swoim unikatowym designem.

Zwycięzców konkursu TOP DESIGN award 2016 poznamy już 8 marca 2016 roku. Trzymamy kciuki za oprawy LUG Light Factory i zapraszamy do odwiedzenia arena DESIGN, które odbędzie się w dniach 8.03 – 11.03.2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

TOP DESIGN award 2016