Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Light Factory Złotym Płatnikiem 2015

23 maja 2016

Miło nam poinformować, że nasza firma została laureatem organizowanego przez Euler Hermes Plebiscytu Złoty Płatnik 2015.

Laureatami plebiscytu zostały przedsiębiorstwa zachowujące najwyższe standardy dyscypliny płatniczej - solidni i cieszący się uznaniem liderzy branż, stawiający na bezpieczny i stabilny rozwój swoich organizacji.

Złotych Płatników 2015 wybrano na podstawie Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w ramach którego zbadano zachowania płatnicze firm działających w różnych branżach. Prestiżowe wyróżnienie przyznano przedsiębiorstwom spełniającym jednocześnie trzy kryteria: PMI* powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC i brak aktywnych windykacji.

Złoty Płatnik

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełniło te wymagania, co czyni tytuł Złotego Płatnika 2015 elitarnym odznaczeniem, świadczącym o najwyższym poziomie rzetelności posiadającej go firmy.

*PMI - Wskaźnik Moralności Płatniczej to dynamiczny wskaźnik będący ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o udzielaniu kredytu kupieckiego kontrahentowi. Wyliczany jest na podstawie należności przesłanych przez uczestnika, liczby dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzeń prawnych dotyczących danego kontrahenta. Z radością informujemy, że w skali 0-100,  firma LUG Light Factory uzyskała w 2015 roku średnie PMI na poziomie 99.

 

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

LUG Light Factory Złotym Płatnikiem 2015