Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG partnerem PROCAD EXPO 2016

14 września 2016

9 września w Gdańsku odbyła się konferencja PROCAD EXPO poświęcona najnowocześniejszym rozwiązaniom w zakresie komputerowego wspomagania projektowania i technologii BIM.

Firma LUG Light Factory była jednym z głównych partnerów tego wydarzania, ponieważ współpraca z architektami i projektantami w oparciu o technologię BIM jest jednym z naszych strategicznych kierunków rozwoju. PROCAD EXPO  to konferencja, która gromadzi inżynierów, projektantów, architektów, ale też właścicieli firm i specjalistów z szeroko pojętej branży projektowej.

Na stoisku LUG Light Factory odwiedzający mieli możliwość zapoznania się ze standardami współpracy z firmą i obejrzeć kilka najnowszych produktów – m.in. uhonorowaną IF Design Award 2016 oprawę POWERLUG LED. Szczególne zainteresowanie budził ekran Virtual Reality Tour, za pomocą którego architekci i projektanci mogli sprawdzić różne konfiguracje oświetlenia w wybranych wnętrzach, m.in. galerii handlowej, fabryki, sklepu i domu jednorodzinnego, a także przetestować możliwości oferowanego przez LUG Light Factory oświetlenia drogowego i do iluminacji budynków.  

Virtual Reality Tour jest częścią programu wsparcia dedykowanego dla architektów i projektantów, w ramach którego LUG Light Factory zapewnia pełny dostęp do modeli 3D swoich opraw oraz wsparcie doradcze w programie Revit Architecture i innych platformach BIM.

LUG partnerem PROCAD EXPO 2016