Wyszukaj

LUG Light Factory

LUG Partnerem Oświetleniowym V Kongresu Transportu Publicznego

27 października 2016

W dniach 24-25 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się V. Kongres Transportu Publicznego. Nasza firma, która jest liderem w dziedzinie oświetlenia infrastruktury kolejowej i drogowej, była Partnerem Oświetleniowym tego wydarzenia.

Podczas Kongresu, przy udziale licznego grona Prelegentów, omówione zostały kwestie dotyczące przyszłości transportu i problemów, z jakimi boryka się on obecnie. Ponadto jego przedmiotem były tematy związane z transportem zbiorowym oraz zmiany i nowości, dotyczące m.in. nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia infrastrukturalnego. W dyskusjach na ten temat udział wziął Dyrektor Techniczny LUG Light Factory, Mariusz Ejsmont, który zwrócił uwagę uczestników Kongresu m.in. na pozytywny wpływ nowoczesnego, profesjonalnego oświetlenia na bezpieczeństwo i komfort pasażerów korzystających z transportu publicznego.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy m.in. oprawy URBANO LED i URBINO LED oraz odbyliśmy wiele interesujących rozmów z uczestnikami Kongresu, za które serdecznie dziękujemy.