Wyszukaj

LUG Light Factory

Nowy partner LUG w obszarze inteligentnych rozwiązań oświetleniowych

17 listopada 2017

LUG i CISCO nawiązują współpracę, w ramach której oferować będą zaawansowane technologicznie rozwiązania smart w obszarze oświetlenia przestrzeni miejskich

Konsekwentnie realizujemy założenia określone w Strategicznych Kierunkach Rozwoju naszej firmy. Mając na celu rozwój innowacyjnych rozwiązań o globalnym zasięgu, skierowanych do strategicznej grupy docelowej włodarzy miast, rozpoczęliśmy współpracę z firmą CISCO, światowym liderem w branży nowoczesnych technologii. W ramach nawiązanej współpracy, będziemy oferować naszym klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania smart w obszarze oświetlenia przestrzeni miejskich oparte o CISCO Kinetic for Cities i inteligentne oświetlenie zewnętrzne LUG.

- Współpraca z globalnym liderem technologicznym jakim jest CISCO System Inc., jest wyrazem uznania dla naszych wieloletnich prac z obszaru research & development.  To także kolejny krok na drodze realizacji celów strategicznych naszej Grupy. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy, by zapewnić naszym klientom światowej jakości rozwiązania zarządzania światłem. Naszym celem jest pozycja międzynarodowego lidera w obszarze innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Liczę, że współpraca ze światową marką, liderem w branży nowoczesnych technologii, jakim jest CISCO, pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał obu naszych firm i oferować rozwiązania smart najwyższej jakości.

– mówi Ryszard Wtorkowski Prezes Zarządu LUG S.A.

Dyrektor ds. Rozwoju LUG S.A. Eryk Wtorkowski podpisuje umowę z CISCO

Inteligentne rozwiązania oświetleniowe opracowane przez LUG i CISCO zostały zaprezentowane uczestnikom Smart City Expo World Congress w Barcelonie, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce Smart City na świecie. Pierwszy zintegrowany, wspólny projekt, realizowany jest przez LUG i CISCO w Izraelu i wszedł już w strategiczną fazę wdrożenia. Izraelska gmina Gderot otrzyma rozwiązanie gotowe do pracy natychmiast po zainstalowaniu opraw oświetleniowych. Takie podejście oferuje możliwość budowania usług Smart City w fazach, wykorzystując inteligentne komponenty oświetleniowe LUG jako wielofunkcyjne źródło informacji, a CISCO Kinetic for the Cities jako holistyczną platformę zarządzania.

Nowy partner LUG w obszarze inteligentnych rozwiązań oświetleniowych